top of page

Nowa maszyna I3 MicroClean 2

chem-trend-news.jpg

Nowa maszyna I3 MicroClean 2 do precyzyjnego czyszczenia mikrocząsteczkami suchego lodu na targach FAKUMA

Na tegorocznych targach Fakuma 2021 firma Cold Jet zaprezentowała swój nowy system do czyszczenia mikrocząsteczkami suchego lodu. I3 MicroClean 2 jest uzupełnieniem istniejącej oferty firmy Cold Jet w zakresie „inteligentnych” urządzeń czyszczących, wyposażonych w funkcje zdalnego monitorowania i diagnostyki za pomocą systemu Cold Jet CONNECT. MicroClean 2 oferuje większą moc, lepszą wydajność i intuicyjne sterowanie. Wewnętrzne testy wykazały wzrost wydajności urządzenia o ponad 25% w porównaniu do jego poprzedniej wersji, co pozwala operatorom na szybsze i nieprzerwane czyszczenie.


Wyposażony w  7-calowy wyświetlacz LCD z cyfrowym sterowaniem, umożliwia łatwą regulację ustawień procesu czyszczenia w  celu wybrania optymalnej konfiguracji dla konkretnych zastosowań. Dzięki temu użytkownik może zapisać m.in. ciśnienie czyszczenia i szybkość podawania suchego lodu na potrzeby przyszłego czyszczenia, a  funkcja blokady ekranu i  zabezpieczenie hasłem zapewniają pełną kontrolę niezależnie od operatora. 


MicroClean 2 ma nową, lekką i  kompaktową konstrukcję, która ułatwia transport, oraz obudowę ze stali nierdzewnej osadzoną na solidnej aluminiowej ramie. Dodatkowo posiada wbudowaną szafkę z szufladami do wygodnego przechowywania akcesoriów oraz bloków suchego lodu.


Maszyna i3  MicroClean 2 wykorzystuje Internet Rzeczy dzięki rozwiązaniu  Cold Jet CONNECT®. Platforma CONNECT oferuje zdalną pomoc techniczną, wirtualne naprawy z pomocą eksperta oraz analizę pracy maszyn. Urządzenie zostało zaprojektowane z  myślą o precyzyjnych zastosowaniach i już teraz jest najczęściej używane w  przemyśle tworzyw sztucznych, w  przemyśle farmaceutycznym i w produkcji wyrobów medycznych.


Cold Jet Sp. z o.o. 

ul. Łukowska 12, 64-600 Oborniki 

tel.: 798 33 88 00, 

info.eu@coldjet.com, www.coldjet.pl

POLECAMY

Grudzień 2021

Grudzień 2021

Listopad 2021

Listopad 2021

Październik 2021

Październik 2021
bottom of page