top of page

Dni Druku 3D

chem-trend-news.jpg

Druk 3D wraca na wiosnę!
Po dwóch przełożonych z powodu pandemii edycjach Dni Druku 3D powracają do stałego, wiosennego terminu. Zapraszamy do Targów Kielce od 5 do 7 kwietnia 2022 roku!

Wielkimi krokami zbliżają się Dni Druku 3D, największa polska impreza technologii addytywnych w ramach Przemysłowej Wiosny Targi Kielce! Już 4-7 kwietnia spotykamy się na Targach Kielce, by podziwiać najnowsze technologie druku trójwymiarowego i porozmawiać ze specjalistami o ich projektach i urządzeniach. Głównym Sponsorem tegorocznej edycji Dni Druku 3D jest Sygnis SA – warszawska spółka deeptech specjalizująca się w projektach badawczo-rozwojowych z zakresu nowych technologii addytywnych, biotechnologii, nanotechnologii i energetyki. Zapraszamy na stoiska F-36 i F-38 w hali F!


Na tegorocznych Dniach Druku 3D Sygnis SA po raz pierwszy w Polsce pokaże maszynę w autorskiej technologii Syglass_01. Po pięciu latach prac badawczo-rozwojowych powstała pierwsza na Świecie technologia druku 3D ze szkła niskotemperaturowego. Umożliwi ona wcześniej niemożliwe do zrealizowania, zaawansowane projekty z zakresu fotoniki, optyki, cyberbezpieczeństwa i sieci Smart Grid.


Na stoisku Sygnis SA pojawi się również najnowsza maszyna od Sinterit - krakowskiego producenta maszyn w technologii SLS - Lisa X.


 Drugą, autorską maszyną od Sygnis, która pojawi się na targach, jest F-NIS 23151. Jest to pierwsza wersja maszyny E-NIS 23181, która otrzymała nagrodę główną Targów Kielce w 2021 roku. F-NIS 23151 posiada precyzyjny system ekstruzji pneumatycznej, stanowiący proste i niezawodne narzędzie, pomocne w początkowych etapach proof–of–concept lub jako uniwersalna baza do prototypowania autorskich materiałów w druku 3D.


Oprócz powyższych, na stoisku Sygnis SA pojawi się FlashForge Creator 3 PRO - ulepszona wersja znanego Creatora 3., a także Foto 13.3 - żywiczna drukarka 3D w technologii LCD. Warszawska spółka zaprezentuje również pełną konfigurację maszyn holenderskiego producenta 3Devo, produkującego urządzenia do pełnego recyklingu materiałów do druku 3D i możliwości ponownego stworzenia z nich użytecznych filamentów. W zestawie znajduje się rozdrabniarka, suszarka i wytłaczarka filamentu.


Lista marek, które będą na stoisku Sygnis SA:


 • Sinterit

 • BICO Group

 • 3Devo

 • FlashForge

 • Mimaki

 • DWS Systems

 • MicroSwiss

 • Aconity

 • InssTek

 • Apium Additive Technologies GmbH

 • Orbitech


Informacja o targach:


14. Dni Druku 3D

Druk 3D wraca na wiosnę!

Po dwóch przełożonych z powodu pandemii edycjach Dni Druku 3D powracają do stałego, wiosennego terminu. Zapraszamy do Targów Kielce od 5 do 7 kwietnia 2022 roku!


Edycję 2021 odbywającą się razem z innymi przemysłowymi wydarzeniami odwiedziło ponad 10 000 branżowych zwiedzających. Trudno zatem się dziwić, że satysfakcja wystawców z odbytych rozmów biznesowych była ogromna.


Kolejna okazja do spotkań branżowych nadarzy się już w kwietniu 2022 r. w Targach Kielce za sprawą kolejnej edycji Dni Druku 3D. Jest to najważniejsze w Polsce, a także jedno z największych w Europie, wydarzenie dla przedstawicieli branży skanowania 3D oraz szybkiego prototypowania. Uczestniczą w nim również wszyscy znaczący producenci drukarek z Polski i dystrybutorzy sprzętu zagranicznego. Nie mniej ciekawie zapowiadają się pozostałe wydarzenia przemysłowego cyklu: STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, SPAWALNICTWO, EXPO-SURFACE, STOM-FIX, WIRTOPROCESY, CONTROL-STOM, TARGI TEiA oraz KIELCE FLUID POWER.

POLECAMY

Grudzień 2021

Grudzień 2021

Listopad 2021

Listopad 2021

Październik 2021

Październik 2021
bottom of page