News

Zapraszamy Was do lektury działu News, gdzie znajdziecie informacje na temat nowości rynkowych z zakresu szeroko rozumianego przetwórstwa tworzyw sztucznych. Publikowane w tym dziale informacje dotyczą zarówno tworzyw sztucznych, jak i różnych dodatków do tworzyw sztucznych, barwników, pigmentów czy wszelakich maszyn znajdujących zastosowanie w przetwórstwie tworzyw sztucznych, w tym wtryskarek, wytłaczarek itd. czy urządzeń peryferyjnych, robotów, produktów przeznaczonych do narzędziowni, jak np. gorących kanałów, czy wszelakiego oprogramowania znajdującego zastosowanie w przetwórstwie tworzyw sztucznych. A także wiele innych ciekawych informacji. Zapraszamy do lektury.

Pepsi i Mirinda w butelkach w 100% z recyklingu

Pierwsze partie napojów Pepsi oraz Mirinda rozlewane do butelek wykonanych w 100% z przetworzonego tworzywa sztucznego (rPET) opuszczają polskie zakłady produkcyjne PepsiCo w Michrowie i Żninie.

Dobre wyniki finansowe Grupy Azoty pomimo rekordowych kosztów surowców

W III kw. br. skonsolidowane przychody ze sprzedaży ukształtowały się na poziomie 3 882 mln zł i były o 1 466 mln zł wyższe niż w analogicznym okresie 2020 roku.

Rozwiązania w skali makro

Wielkoformatowe plastikowe obudowy akumulatorów wysokonapięciowych do samochodów elektrycznych

Mikołajkowy prezent od CAMdivision

Mikołaj przynosi Państwu od CAMdivision pierwszą (bezpłatną) aplikację na urządzenia mobilne, związaną z wdrażanym oprogramowaniem NX CAx/PLM, usługami i nie tylko...

Zmieniamy się w nowoczesną, branżową gazetę internetową.

Od grudnia PlastNews w nowej odsłonie!

Korzyści płynące z zastosowania rozwiązania „Ready2Connect”

Oszczędność czasu i kosztów przy budowie narzędzi.

Nowa maszyna I3 MicroClean 2

Nowa maszyna I3 MicroClean 2 do precyzyjnego czyszczenia mikrocząsteczkami suchego lodu na targach FAKUMA

Premiera wtryskarek elektrycznych serii „eQ”

Ferromatik Milacron, jako wiodąca marka w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, ogłosiła na targach Fakuma 2021 nowe zastosowanie w pełni elektrycznej wtryskarki Milacron serii „eQ”.

Thermo-6 nowa seria termostatów

Nowa 6 generacja termostatów HB-THERM została zaprezentowana podczas targów FAKUMA 2021 odbywających się we Friedrichshafen.

Podsumowanie nowości Sumitomo (SHI) Demag na targach Fakuma 2021

Na targach Fakuma 2021 Sumitomo (SHI) Demag zaprezentowała szereg nowych produktów, umacniając pozycję kompetentnego partnera w zakresie maszyn oraz innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań.

Polecamy

Grudzień 2021

okladka-10-2021.jpg

Listopad 2021

okladka-10-2021.jpg

Październik 2021

okladka-10-2021.jpg