top of page

Od grudnia PlastNews w nowej odsłonie!

Zmieniamy się w nowoczesną, branżową gazetę internetową.

Nowa odsłona PlastNewsa

Oddajemy w Państwa ręce listopadowe wydanie czasopisma. Znajdą w nim Państwo dobrze już znane działy, jak chociażby Tworzywo Wydania z ciekawym artykułem przybliżającym trendy i  nowości rynkowe wśród poliamidów czy Poradnik Przetwórcy Tworzyw Sztucznych z publikacją nt. mniej popularnej w naszej branży techniki cięcia, czyli o cięciu strumieniem wody (waterjet). Oczywiście nie zabraknie stałych pozycji, jak chociażby przeglądy, w tym wydaniu przybliżymy firmy zajmujące się znakowaniem wyrobów z tworzyw sztucznych, czy oferujące systemy do optymalizacji i zarządzania produkcją oraz nowości z targów Fakuma, które odbyły się w październiku br.

A ponadto wiele innych ciekawych wiadomości i informacji z branży.


Skoro już mowa o nowościach. To od grudnia „idzie nowe” i na naszych Czytelników czeka niespodzianka. Wydanie listopadowe jest ostatnim wydaniem PlastNews w tradycyjnej formie papierowej. Oczywiście nie oznacza to, że żegnamy się z naszymi Czytelnikami, tylko „idziemy z duchem nowoczesności” i od grudnia PlastNews będzie gazetą internetową, ukazująca się co miesiąc (poza sezonem wakacyjnym, kiedy będzie jedno wydanie na lipiec-sierpień). Na naszej stronie www.plastnews.pl znajdą Państwo formularz subskrypcji PlastNews. Prenumerata naszego czasopisma będzie darmowa, wymagane będzie tylko podanie adresu mailowego, na który wysyłane będzie czasopismo w formacie .pdf. 

To nie jedyna zmiana, która czeka naszych Czytelników, liftingowi poddana zostanie nasza szata graficzna, format. Zmieniona zostanie nasza strona internetowa. 

Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku chcemy być atrakcyjnym medium, zarówno dla Czytelników, jak i Reklamodawców. Urozmaicona zostanie zawartość czasopisma o artykuły patronackie/eksperckie, w których specjaliści z różnych firm podzielą się swoją wiedzą merytoryczną i  postarają się przybliżyć najczęstsze problemy, z którymi zmagają się w swojej pracy przetwórcy tworzyw sztucznych i spróbują podpowiedzieć jak je rozwiązać. 

Jako jedyni spośród czasopism skierowanych do branży tworzywowej wprowadzimy do naszych artykułów i reklam bezpieczne, aktywne linki odsyłające bezpośrednio na stronę danej firmy, co będzie stanowiło formę dodatkowej, atrakcyjnej promocji dla naszych Reklamodawców. Ponadto planujemy zamieścić na naszej stronie przejrzysty i czytelny Katalog Firm. A co jeszcze ...to zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i czytania PlastNews’a. Póki co po raz ostatni jeszcze w formie papierowej.


Zapraszamy do czytania i subskrypcji PlastNews w odmienionej formule!

Nowa odsłona PlastNewsa
2022-02-4-rys3.jpg
POLECAMY

Grudzień 2022

okladka-10-2021.jpg

Listopad 2022

okladka-10-2021.jpg

Październik 2022

okladka-10-2021.jpg
bottom of page