Wydarzenia

5 Konferencja dla Narzędziowni TOOL-SHOP


Już po raz piaty zapraszamy na TOOP-SHOP największą w Polsce Konferencję dla Narzędziowni, która w tym roku odbędzie się 28 i 29 września w Częstochowie w Hotelu Arche.. Celem Konferencji TOOL-SHOP jest stworzenie dedykowanego wydarzenia dla narzędziowni w Polsce - unikalnego forum wymiany opinii i doświadczeń, które wytyczy kierunki dyskusji na temat tej branży w Polsce, a także miejsca spotkań branży narzędziowej z potencjalnymi klientami.

Uczestnicy konferencji będą dyskutowali o najskuteczniejszych praktykach i rozwiązaniach. W konferencji TOOL-SHOP 2017 wezmą udział eksperci, którzy nie tylko podzielą się swoimi doświadczeniami w niełatwej sztuce przetrwania na kapryśnym rynku, ale także pokażą, jak skutecznie budować przewagę konkurencyjną na poziomie operacyjnym i rozwijać działalność.

Dwudniowa konferencja, jak co roku, i tym razem połączy w sobie kilka elementów:

  • - spotkania zakupowe pomiędzy narzędziowniami a potencjalnymi klientami
  • - merytoryczną konferencję z udziałem najlepszych ekspertów i praktyków
  • - wystawę produktów i usług najważniejszych firm z otoczenia branży
  • - wieczorny bankiet będący wspaniałą okazją do integracyjnego spotkania polskiego świata narzędziowego

Wrześniowa konferencja skierowana jest do menadżerów - kadry średniej i zarządzającej narzędziowniami (zarówno działającymi na potrzeby własne jak również dla klientów zewnętrznych) oraz działów zakupów firm produkcyjnych (motoryzacja, AGD, RTV, lotnictwo i inne), która są zainteresowane nawiązaniem lub rozszerzeniem współpracy z narzędziowniami w naszym kraju.

Ważnym elementem konferencji są rozpoczynające ją rozmowy B2B, pomiędzy narzędziowniami a potencjalnymi klientami. W edycji 2016 uczestnicy przeprowadzili blisko 160 rozmów, zaaranżowanych przez specjalną platformę internetową. W tym roku każda firma będzie mogła zorganizować maksymalnie do 8 tur rozmów.

Konferencja jest także idealną okazją do integracji środowiska i nawiązania nowych kontaktów m.in. podczas bankiet na zakończenie pierwszego dnia spotkania.

Więcej o TOOL- SHOP 2017 na www.nowoczesnanarzedziownia.pl