Wydarzenia

eBook NX CAM - bezpłatny na Mikołaja!

Camdivision

CAMdivison Sp. z o.o. jest największym polskim dostawcą NX CAM (ponad 75% rynku) i od tego produktu rozpoczynali 10 lat temu współpracę z SIEMENS PLM, tłumacząc interfejs NX CAM 4.0 oraz tworząc pierwszy polski podręcznik.

[...]

Przemysł w najlepszej formie - 3. edycja Targów INNOFORM®

 

     

 

Targi INNOFORM® na dobre zadomowiły się w stolicy województwa kujawsko-pomorskiego. Dotychczasowe edycje potwierdziły olbrzymie zapotrzebowanie na imprezę targową przedstawicieli branży narzędziowo-przetwórczej. Szczególnie wśród przedsiębiorców z Polski północnej i środkowej. W dniach 12-14 marca 2019 roku w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym odbędzie się 3. edycja tego jedynego w Polsce wydarzenia, dedykowanego branży narzędziowo-przetwórczej. 

[...]

Automotive Production Support


Zadaniem tegorocznej edycji Automotive Production Support było możliwie szerokie spojrzenie na zjawisko jakim jest Przemysł 4.0. Począwszy od genezy czwartej rewolucji przemysłowej, poprzez przykłady wdrożeń -zarówno tych dużych jak i małych, nisko kosztowych - po analizę niebezpieczeństw jakie niesie ze sobą implementacja nowoczesnych technologii.

[...]

Nowa bio żywica w ofercie firmy Milar

Milar logo

Milar od wielu lat jest dystrybutorem wysokiej jakości produktów chemicznych na polskim rynku.

Firma stale rozszerza swoją ofertę o innowacyjne, bezpieczne i przyjazne dla środowiska produkty. Jednym z nich jest nowa żywica epoksydowa, wytwarzana z bio epichlorohydryny, gdzie surowcem odnawialnym jest gliceryna pochodząca z odpadów z produkcji biodiesla.

[...]

CAMdivision - „Top Partner in Poland FY17” SIEMENS PLM Software!

Camdivision

 

Z dorocznej konferencji partnerów biznesowych firmy Siemens PLM Software z regionu EMEA: European Partner Leadership Summit (EPLS) 2018, która odbyła się na Malcie na przełomie stycznia i lutego2018 roku CAMdivision przywiozło kolejną prestiżową nagrodę: 

„Top Partner in Poland FY17”!

Ponadto Grzegorz Kuźmiński – kierownik działu sprzedaży CAMdivision - otrzymał indywidulaną nagrodę dla najlepszego handlowca wśród partnerów handlowych SIEMENS PLM w Polsce.

[...]

CAMdivison największym partnerem SIEMENS Industry Software

Ponad 95% wdrożeń specjalistycznych aplikacji związanych bezpośrednio z ideą Industry 4.0 należy w Polsce do CAMdivison czyli pakietów NX Additive Manufacturing (techniki przyrostowe) w obszarze druku 3D metalu (NX CAM Multi-Axis Metal Deposition) i tworzyw sztucznych (NX CAM & HP MultiJet Fusion), NX Mold (formy wtryskowe), NX Progressive (tłoczniki) oraz oprogramowania NX CAM Robotics (roboty frezujące i spawające) i  NX CMM (maszyny pomiarowe).

[...]