Wydarzenia

Automotive Production Support


Trzecia edycja zamkniętego spotkania specjalistów sektora motoryzacyjnego - Automotive Production Support - odbędzie się 24 kwietnia 2018 we Wrocławiu.

[...]

CAMdivision - „Top Partner in Poland FY17” SIEMENS PLM Software!

Camdivision

 

Z dorocznej konferencji partnerów biznesowych firmy Siemens PLM Software z regionu EMEA: European Partner Leadership Summit (EPLS) 2018, która odbyła się na Malcie na przełomie stycznia i lutego2018 roku CAMdivision przywiozło kolejną prestiżową nagrodę: 

„Top Partner in Poland FY17”!

Ponadto Grzegorz Kuźmiński – kierownik działu sprzedaży CAMdivision - otrzymał indywidulaną nagrodę dla najlepszego handlowca wśród partnerów handlowych SIEMENS PLM w Polsce.

W ciągu ostatnich 10 lat jako jedyna firma z Polski zdobyliśmy już 7 takich wyróżnień od SIEMENS PLM Software i jesteśmy pierwszym w Polsce PLATYNOWYM partnerem handlowym SIEMENS PLM.

Wykonujemy usługi na terenie całej Europy – na potrzeby obsługi Klientów w Niemczech powołaliśmy dedykowaną spółkę CAMdivision GmbH. Te nagrody to efekt kolejnych lat najlepszej w Polsce sprzedaży rozwiązań NX CAD/CAM/TOOLING – ponad 3/4 rynku w Polsce – oraz kolejnych udanych wdrożeń na rynku europejskim. To jeden z rezultatów specjalizacji rozwijanej od lat i wdrożeń NX jako znakomitego narzędzia do projektowania form wtryskowych, tłoczników i programowania wieloosiowych maszyn CNC oraz Additive Manufacturing. 

Wdrażamy też pierwsze w Polsce i Europie rozwiązania do programowania robotów frezujących – NX CAM Robotics oraz wprowadzamy do Polski oprogramowanie Tool Costing do szybkiej i precyzyjnej wyceny oprzyrządowania form wtryskowych i tłoczników.

Wracając do spotkania te dwa dni były wypełnione prezentacjami, wykładami i prelekcjami na temat rodziny rozwiązań Siemens PLM m.in. poszczególnych pakietów NX 12.0 CAD/CAM/CAE. SIEMENS PLM Software to obecnie (po przejęciu Mentor Graphics) największa firma na świecie tworząca nowatorskie rozwiązania programistyczne dla obszaru Industry 4.0! 

Warto wspomnieć, iż CAMdivision zostało nominowane do specjalnego programu Smart Expert w dziedzinie NX CAD/CAM, który wspiera wdrożenia SIEMENS PLM w całym obszarze EMEA!

WYBRANE NAGRODY I MIĘDZYNARODOWE WYRÓŻNIENIA CAMdivision:

* Malta 2018: Top Partner in Poland FY17 Siemens PLM Software

* Bukareszt 2017: Top Partner in Poland FY16 Siemens PLM Software

* Barcelona 2016: Top European Partner for Manufacturing Engineering Software FY2015

* Lizbona 2014: Top Partner in Poland FY14 Siemens PLM Software

* Budapeszt 2013: Top European Partner for NX Product Engineering Software FY2013

* Praga 2012: Top Partner Siemens Industry Software 2012 in Poland

* Istanbul 2011: Top Partner Siemens Industry Software 2011 in Poland

* Budapeszt 2010: Top European Partner in Digital Manufacturing (CAM) 2010 Siemens PLM

* Frankfurt 2009: Top EMEA Partner FY09 Siemens PLM Software

* Top Partner in Poland FY09 Siemens PLM Software

* Barcelona 2009: Top EMEA Channel Partner FY08 Siemens PLM

* Ateny 2008: Best New EMEA Channel Partner Siemens PLM Software

 

 

[...]

PLASTPOL 2018 – najważniejsze w Polsce, cenione za granicą

PlastPol 2018

Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PLASTPOL w Targach Kielce to ekspozycja ponad 800 firm z 36 krajów świata. W jednym miejscu można zobaczyć najnowsze maszyny, roboty, linie produkcyjne, komponenty, metody recyklingu tworzyw sztucznych. Co roku wydarzenie odnotowuje nie tylko wzrost liczby wystawców, ale także zwiedzających - blisko 19 tys. w roku 2017. Od 22 do 25 maja 2018 oczy polskiej i międzynarodowej branży skupione będą na 22. edycji PLASTPOLU.   

[...]

2. Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM®

   

2. Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM®, to jedyne i najważniejsze wydarzenie skierowane do przemysłu narzędziowo-przetwórczego, na które czeka cała branża. 

[...]

Nowa bio żywica w ofercie firmy Milar

Milar logo

Milar od wielu lat jest dystrybutorem wysokiej jakości produktów chemicznych na polskim rynku.

Firma stale rozszerza swoją ofertę o innowacyjne, bezpieczne i przyjazne dla środowiska produkty. Jednym z nich jest nowa żywica epoksydowa, wytwarzana z bio epichlorohydryny, gdzie surowcem odnawialnym jest gliceryna pochodząca z odpadów z produkcji biodiesla.

[...]

Top Partner in Poland 2016!

Na dorocznej konferencji partnerów biznesowych firmy Siemens PLM Software z regionu EMEA: EPLS – EMEA Partner Leadership Summit 2017, która odbyła się w Bukareszcie w dniach 31.01-01.02 2017 CAMdivision otrzymało kolejne wyróżnienie: „Top Partner in Poland FY16”!

[...]