Prenumerata

PlastNews jest profesjonalnym pismem skierowanym do ludzi mających na co dzień kontakt z przemysłem tworzyw sztucznych. Na łamach miesięcznika poruszane są istotne zagadnienia dla branży. W każdym wydaniu PlastNews czytelnicy znajdują informacje rynkowe i przegląd najświeższych wydarzeń oraz nowości. Ułatwiamy podjęcie decyzji przy zakupie surowców i maszyn. Pismo skierowane jest do przetwórców tworzyw sztucznych, firm handlowych i producentów. Miesięcznik czyta zarówno kadra zarządzająca, jak i pracownicy działów handlu, marketingu i zakupów, technolodzy oraz kierownicy produkcji, czyli osoby, które muszą szybko podejmować decyzje. Chcemy im to ułatwić poprzez dostarczanie aktualnych i fachowych informacji.

PlastNews jest platformą komunikacji i wymiany informacji pomiędzy producentami, dystrybutorami oraz przetwórcami tworzyw sztucznych.

 

Prenumerata tradycyjna: Prenumerata obejmuje 11 numerów (nr lipiec, sierpień jest łączony) a jej koszt wynosi tylko 69,99zł (w tym 8% VAT).

Prenumerata elektroniczna*: Dla osób chętnie korzystających z komputera stworzyliśmy prenumeratę elektroniczną. Podobnie jak prenumerata tradycyjna obejmuje 11 numerów. Polega ona na tym, że każdy nowy numer jest wysyłany do klientów w formie pliku PDF. na wskazany adres mailowy. Waga pojedynczego pliku to średnio około 9MB. Prenumerata jest obarczona klauzulą o zakazie kopiowania i udostępniania osobom trzecim, pliki natomiast są zabezpieczone.

Koszt prenumeraty elektronicznej wynosi 50zł (w tym 23% VAT).

Prenumerata studencka: Proponujemy również prenumeraty dla studentów. Ich koszt jest obniżony do 50zł w przypadku prenumeraty tradycyjnej i 35zł w przypadku e-prenumeraty. Warunkiem umożliwiającym zamówienie prenumeraty studenckiej jest dostarczenie nam kopii ważnej legitymacji studenckiej. Kopię legitymacji oraz wypełniony formularz zamówienia należy przesłać mailem na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 

Wszelkich informacji udzieli Państwu Bartek Dobielewski tel. +48 786 929 884, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 

W celu złożenia zamówienia wypełniony formularz należy przesłać na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Formularz zamówienia prenumeraty tradycyjnej

Formularz zamówienia e-prenumeraty

Formularz zamówienia pakietu prenumerat

Formularz zamówienia prenumeraty studenckiej

Formularz zamówienia e-prenumeraty studenckiej